Erotické povídky

beach sexLeželi jsme vedle sebe na pláži. Já a Kristýna, zaklesnuti do sebe a líbali jsme se. V těsné blízkosti kolem nás se opalovali a bavili se další členové naší party, která si vyrazila do malého přímořského letoviska v Itálii. Parný srpnový den. Za týden už zase budeme doma čelit pracovním a školním povinnostem (většina z nás ještě chodila na vysokou školu).
Kristýně bylo však čerstvě 18 let a poznal jsem jí teprve včera na plážové diskotéce, kam vyrazila se svojí sestrou. Hned jsem si všiml její parádní prdelky, která se kroutila v těsných bílích kraťáskách. Dozvěděl jsem se že Kristýna je češka, a je tady s rodiči na dovolené. Ještě onen večer jsme se spolu opili. Předtím než jsem jí doprovodil na hotel jsme se vášnivě líbali. Nic víc ale nebylo. Ale hned jsem věděl, že na této dovolené bude ještě o zábavu postaráno. Bude to ještě zajímavé. Bylo.
Hned další den jsem  Kristýnku vzal do party. A teď už se na pláži krásně vyjímala její prdelka v růžových bikinách, kozičky jakbysmet, a tmavě černé vlasy měla ještě mokré z mořské koupele.
Líbali jsme se, a rukou jsem tiskl její pevný zadeček. Oba jsme byli neskutečně nadržení, což ještě umocňovalo obrovské vedro a alkohol který jsme celý den popíjeli. Zajel jsem jí rukou pod spodní díl plavek, i když byla pláž plná lidí. Kundičku měla hladce vyholenou. Dlouze mě políbila, jemně zasténala a chytla mě za ruku.
,,Pojď se projít´´, řekla.
Nešli jsme daleko. Do míst k laguně, kde se písčitá pláž mísila s kameny, kde rostly porosty keřů, chyběly plážové bary a a kde se pohybovalo podstatně méně lidí.
Pod jakýmsi keřem jsme roztáhli deku. Opodál se lagunou brodili rybáři a nad nimi lítali rackové.
Rozvázal jsem Kristýně horní díl plavek, oba jsme se usmáli. Měla krásně pevné dvojky. Začal jsem jí mrštně lízat její tvrdé bradavky. Nezadržitelně se mi hrnula krev do penisu. Vzala ho do ruky a začala honit. Lehce k nám doléhal křik z pláže, a šumění vln moře.

Mezi nohama jsem jí náruživě masíroval, nejdříve přes plavky. Netrvalo to dlouho, a sama si je rázně sundala, odhodila, a roztáhla nohy. Můj úkol byl jasný – pořádně jí šťavnatou pipinku projet jazýčkem. Pečlivě jsem jí lízal. Byla čím dál víc vlhká a poměrně hlasitě sténala.
,,Jo, ještě, ještě, nepřestávej...´´
Byla tak hlasitá až jsem se bál že nás někdo načapá, ale Kristýně to evidentně dělalo dobře. Nedočkavé péro už mi stálo jak kůl. Vzala ho do pusy a náruživě cumlala, honila, i olizovala jazýčkem.
Oba jsme z té nesnesitelné nadrženosti a horka byli spoceni. Užívali jsme si to. Ležel jsem na zádech a můj pulzující klacek čekal až bude moci pořádně vniknout do její vlhké mušličky. Sedla si na mě obkročmo, a vrazila si ho dovnitř, do svojí rozpálené štěrbiny.
Hlasitě sténala.
,,Prcej, prcej, to je kundička´´, ulevil jsem si.
Kristýna neřízeně řvala rozkoší.
Byly jsme hlasití a měl jsem pocit že nás musí slyšet celá pláž opodál, snad i námořníci na plachetnicích, které pluli v dáli na moři. Ale vůbec jsem nic neřešil.
Hopsala na mě, a pevně jsem jí držel za prdelku. Něco mi říkalo že se každým okamžikem udělám a pořádně jí vymaluju broskvičku, ale v tu chvíli sesedla a beze slova se postavila na čtyři. Krásně se prohnula v boku. Její výstavní kundička se mi doslova roztékala před očima.
Vrazil jsem ho tam, a tvrdě přirážel ze zadu. Umožnilo mi to najednou větší rozhled kolem sebe, a všiml jsem si, že nedaleko od nás leží postarší pár. Zde v zapomenutém koutu pláže se opalovali nazí.
Museli nás slyšet, možná že i tajně pozorovali naše hrátky, což mě ještě víc vzrušilo. Pleskl jsem Kristýnu přes zadek.
,,Dělej, mrdej mi kundičku, pořádně jí vymrdej...´´, sténala a vykřikovala.
Kristýnka byla v sedmém nebi, a doufám že jsem jí rodinnou dovolenou alespoň trošku zpříjemnil.
,,Už budu, už budu!´´, křičela a škubala sebou.
Najednou mě polilo horko, a moje naběhlé péro už nevydrželo a začalo silně stříkat. Celou svojí nálož jsem do poslední kapky vystříkal Kristýně na záda. Nakonec mi slastně olízla prsty a běželi jsme se nazí umýt do laguny, mezi rybáře kteří se tam stále brodili se síťkama v rukou.