Erotické povídky

sex na diskotéceSvoji přítelkyni Irenu znám už velice dlouho, ačkoliv spolu chodíme jenom rok. Irenka je nádherná, má dlouhé blonďaté kudrnaté vasy, nádherný obličej a postavu modelky. Je hubená jak proutek, ale má velká a pevná prsa. Každý si o nás myslí, že jsme takový ten pár snů a to taky jsme, jsme spolu spokojení a také každý ví, že jsme tak trochu exhibicionisté, velmi rádi se předvádíme. Ano, každému člověku je exhibicionismus tak trochu vlastní, ale ten náš už je dalo by se říct i chorobný, protože sex doma v posteli je pro nás nuda, my se rádi předvádíme a sex jsme už provozovali na tolika místech, že když se nad tím zamyslím, ani se mi tomu nechce věřit.
Sedím si teď tak doma, Irena mi odjela do zahraničí na Erasmus a mě chybí ten pravidelný sex, který jsem měl, když tu byla. Ten si aspoň nahrazuji tím, že neustále myslím na to, co jsme spolu dělali. Tak třeba strašně rádi chodíme na diskotéky. Irena miluje tanec, miluje, když může rozhodit své dlouhé blonďaté vlasy, začít se vlnit do rytmu a to tak sexy, jak to umí jenom ona a cítí se jako bohyně parketu. Taky to zbožňuji, protancujeme spolu takhle celou noc. Jednou se nám ale stalo, že místo tancování na diskotéce jsme si to rozdali přímo před diskotékou. No jo, to bylo minulé léto. Skvěle jsme se bavili, tancovali jsme spolu, když najednou jsem dostal chuť na pití. Byli jsme už ale dost opilí, tak jsme místo na baru skončili venku. Jelikož jsem byl opravdu opilý, nepamatoval jsem si ani, jak jsme se ven dostali. Ale co si pamatuji, to je to, jak jsme stáli venku opření o strom a líbali jsme se. Měl jsem tak neuvěřitelnou chuť na sex, že jsem z Ireny začal svlékat její šaty.

Byla taky opilá, ale bránila se: „Ne, to nemůžeš, jsou tu lidi!“ „Na to kašlu!“, zakřičel jsem a vyhrnul jsem jí šaty. Chtěla se bránit, ale pak se mi poddala. Ještě chvilku jsme se líbali, pak jsem ji otočil zády ke mně. Když na mě vyšpulila svoji prdelku, ihned jsem zasunul ptáka do její vlhké mušličky. Irena se chytila stromu a nechávala se šukat, vychutnával jsem si ten okamžik, když jsem byl zase v ní. Byla tak hezky vlkhá a uzoučká a když jsem ucítil teplo její kundičky, zmocnil se mě strašný chtíč. Bylo mi úplně jedno, že kolem jsou lidi. „Vždyť jsou taky opilí“, pomyslel jsem si a šukal jsem Irenu jako smyslů zbavený. Zarážel jsem do ní svůj tvrdý klacek a jí se to začalo líbit, vycházela mi pánví vstříc. Vzrušovalo mě její tlumené hekání a také to, jak jsem promačkával její krásné kozičky. Byla tak nadržená, šťávička z ní kapala a za chvilku už to nevydržela a začala se cukat v obrovském orgasmu. Stahy její mušičky byly tak silné, že už jsem to taky nevydržel a stříkal jsem do ní obrovskou dávku svého semene. Měl jsem tak silný orgasmus, až se mi podlomila kolena.
Nebo minule, chodíme na stejonou vysokou školu a když jsem seděl na přednášce z geometrie, dostal jsem strašnou chuť na sex. Chvilku jsem myslel na to, jak to budeme večer dělat, jak z ní strhám oblečení a tvrdě ji ošukám, pak jsem to ale nevydržel a napsal jsem Ireně zprávu, že jsem strašně nadrženej. Odpověděla mi, že se sejdeme na záchodě ve 3. patře. Tam jsme to dělali totiž strašně rádi, protože ten pocit, že můžeme být přistiženi je k nezaplacení a taky strašně vzrušující! Když jsem tam přišel a uviděl jsem ji,ani mi nestihla nic říct,  přimáčkl jsem ji ke zdi a začal jsem ji vášnivě líbat. Vzala mi hlavu do dlaní a polibky mi opětovala. Jazykem jsem jí přejížděl v puse a ona mi svým vycházela vstříc, byla to nádhera. Ještě když jsme se líbali, zamkl jsem kabinku. Už jsem to nemohl vydržet, jak byla u zdi, vyhrnul jsem jí sukni, dal na stranu kalhotky, ona se mě pevně chytila nohama kolem boků a já jsem do ní vrazil svého ptáka. Byla krásně vlhká, takže to šlo úplně samo. Tuhle polohu opravdu miluji, protože jí můžu mačkat rukama zadeček a do ucha jí šeptat prasárny. Tohle byla opravdu nádhera, pronikal jsem do ní nekompromisně svým ptákem a Irena si to naprosto užívala. Zarážel jsem ho do ní co nejhlouběji, ona mi tlumeně sténala do ucha: „Ach, ano, lásko, dělej mě, ano, ano, už budu.“ To mě vzrušovalo ještě k většímu výkonu. Šukal jsem ji už strašně rychle, když najednou se mi zaryla nehty do zad, začala se třást a kundička se jí stahovala v pravidelných intervalech. Když se z toho orgasmu oklepala, řekla: „No teda, to bylo!“, a usmála se na mě. Tolik mě vzrušil pohled na to, jak se udělala, že mi stačilo už jenom pár přírazů a začal sem do ní stříkat dávku svého semene. Chvíli jsme tam ještě zůstali bezvládně sedět, a pak jsme šli zase na přednášku.
No, musím na to pořád myslet, jak jsme to spolu dělali, aspoň to mě teď drží při životě. Už se nemůžu dočkat, až mi z ciziny přijede a my spolu budeme zase šukat.